O nas

Organizacją imprez wszelkiego rodzaju zajmujemy się od wielu lat, natomiast Wesela to nasza specjalność!

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie podzielimy się swym doświadczeniem, służąc pomocą każdego dnia przygotowań do tej wyjątkowej chwili. Naszym małym sekretem są doskonałe potrawy przyrządzone w tradycyjny sposób, aczkolwiek podane w nowoczesnych aranżacjach. Lokal Weselny Stary Młyn jest klimatycznym miejscem, z elegancko urządzonym wnętrzem, komfortowym, dużym parkingiem, pokojami dla gości oraz wyjątkowo miłą, rodzinną atmosferą. Dysponujemy dużą salą mieszcząca do 240 osób. Nasi doświadczeni kucharze zaskoczą Was doskonałym, niepowtarzalnym smakiem znanych i lubianych przez Was potraw. Natomiast nasza profesjonalna obsługa, pomoże Wam poczuć się wyjątkowo tego dnia

Kontakt

Organizacja wesel, poprawin, komunii, chrzcin, studniówek i innych przyjęć okolicznościowych

Jeżeli masz jakieś pytania chętnie podzielimy się swym doświadczeniem, służąc pomocą każdego dnia przygotowań do tej wyjątkowej chwili.

Stary Młyn

kontakt@mlynalbigowa.pl

+(48) 660 – 933 – 312

37-122 Albigowa 325

Diana i Paweł

Gorąco polecamy lokal weselny "Stary Młyn" w Albigowej. . Sala zachwyciła nas swoim pięknem, jedzenie było nie tylko pyszne, ale też serwowane w bardzo estetyczny sposób. Cały lokal ma super wystrój, a obsługa jest niezwykle miła i pomocna. Życzymy dalszych sukcesów!
23 lipca 2023
Diana+Paweł

Patrycja i Kamil

To naprawdę wyjątkowe miejsce na uroczystości. Atmosfera jest tu niezwykle rodzinna, a obsługa zachwyca swoją profesjonalnością. Smak potraw jest wyjątkowy i wyjątkowo smaczny. Nie mogło być lepszego podsumowania niż opinia mojego wybrednego szwagra, który stwierdził z pełnym przekonaniem: "JEDZENIE PETARDA".
20 sierpnia 2023
Patrycja+Kamil

Natalia i Jakub

Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane, obsługa działała profesjonalnie i sprawnie. Nasi goście byli zachwyceni jedzeniem (czasami narzekając, że się przejedli :)).. Gorąco polecamy Stary Młyn w Albigowej. Doskonałe miejsce do zorganizowania wesela.
16 maja 2023
Natalia+Jakub
Zamknij

Organizacja wesel, poprawin, komunii, chrzcin, studniówek i innych przyjęć okolicznościowych.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Jeżeli masz jakieś pytania chętnie podzielimy się swym doświadczeniem.

Kontakt

kontakt@mlynalbigowa.pl

Facebook

@ StaryMłynAlbigowa